Полный список медалей

1999

Place Event Player
1st Place
Orky League #1
3D.Skendel
2nd Place
Orky League #2
3D.Skendel
2nd Place
Club «M19» 2v2 LAN Party
3D.GraveN

2000

Place Event Player
1st Place
Donetsk Stracraft LAN Party
3D.Skendel
2nd Place
pre MBC 2v2 Tourney
3D.Bogus + 3D.Sm0ke
1st Place
Club «Arctica» LAN Party
3D.Skendel

2001

Place Event Player
3rd Place
Club «100mbps» 2v2 LAN Party
3D.Androide + 3D.Skendel
2nd Place
Club «FOX» LAN Party
3D.GraveN
3rd Place
Club «Polygon-4» LAN Party
3D.Skendel
3rd Place
Club «Texnology» 2x2 LAN Party
3D.GraveN
3rd Place
Club «Userland» 2x2 LAN Party
3D.GraveN
3rd Place
Club «Userland» LAN Party
3D.GraveN
1st Place
Club «Virtual World» LAN Party
3D.JeT

2002

Place Event Player
3rd Place
Arena 2v2 Moscow Cup
3D.Sm0ke + 3D.Bogus
3rd Place
Arena 4v4 Moscow Cup
3D.Bogus + 3D.Jedy + 3D.Sm0ke
2nd Place
Club «Cafe Max» LAN Party
3D.Zerg00s
1st Place
Club «FOX» 2x2 LAN Party
3D.GraveN
3rd Place
Club «Periscope» 2x2 LAN Party
3D.Bogus + 3D.Sm0ke
1st Place
Club «Politekh» 2x2 LAN Party
3D.X-MaN
2nd Place
Club «QPE-1» LAN Party
3D.JeT
2nd Place
Club «QPE-2» LAN Party
3D.JeT
1st Place
Club «Static» LAN Party
3D.Skendel
1st Place
Club «Virtual World» LAN Cup (StarCraft)
3D.JeT
1st Place
Club «Virtual World» LAN Cup (WarCraft III)
3D.BusH
3rd Place
Club «Virtual World» LAN Cup (WarCraft III)
3D.JeT
2nd Place
Club «Virtual World» LAN Cup (WarCraft III 2x2)
3D.JeT + 3D.BusH
1st Place
WCG Moscow 2002
3D.Androide
2nd Place
3D.Androide
2nd Place
Club «Michen» LAN Party
3D.Koshey
2nd Place
Club «Periscope» LAN Party
3D.Zerg00s
1st Place
Progamer.ru Orky Cup #1
3D.Skendel
1st Place
Progamer.ru Orky Cup #3
3D.Zerg00s

2003

Place Event Player
3rd Place

3D.Androide

1st Place
Club «17 inches» LAN Cup in Novouralsk
3D.Shooncer
3rd Place
Team «DieFor» LAN Cup #1
3D.Shooncer
1st Place
Club «17 inches» 2x2 LAN Cup in Novouralsk
3D.ShoonceR
1st Place
Club «Bunker» LAN Cup in Kirov
3D.TeTriS
2nd Place
Megadrom-3 Open Cup in Ekaterinburg
3D.Jester
1st Place
Club «Polygon-3» 2x2 LAN Cup in Moscow
3D.Namo
1st Place
Club «Polygon-4» 2x2 LAN Cup in Moscow
3D.Namo
1st Place
«NewLine» LAN Cup in Smolenks
3D.Masticore
1st Place
Sverdlovsk Region Cup: WarCraft III
3D.Prometey
2nd Place
Sverdlovsk Region Cup: WarCraft III
3D.Jester
3rd Place
Sverdlovsk Region Cup: StarCraft
3D.ShoonceR
1st Place

3D.Androide

1st Place
NBL Season #1
3D.ShoonceR
1st Place
WCG Alma-Ata 2003
3D.TemuJin
2nd Place
WCG Kazakhstan 2003

RussiaTerran3D.TemujiN

1st Place
Club «Batida» LAN Cup #1
3D.Koshey
2nd Place
Club «Batida» LAN Cup #2
3D.Koshey
3rd Place
Club «Batida» LAN Cup #3
3D.Koshey
1st Place
«Millenium» Club LAN Cup in Biysk
3D.X-MaN
1st Place
Club «Online» LAN Cup in Novosibirsk
3D.X-MaN
1st Place
Club «Virtual World» 2x2 LAN Cup in Murmansk
3D.JeT + 3D.Bush
1st Place
Club «X-Cube» LAN Cup in Kirov
3D.TeTriS
2nd Place
Megadrom-3 Open Cup in Ekaterinburg
3D.Jester
1st Place
Traffic SPL LAN Cup in Novosibirsk
3D.AsuS
2nd Place
3D.ShoonceR

2004

Place Event Player
1st Place
CIS Online Cup
3D.creAtiv
1st Place
3D.Androide
2nd Place
SKS Ural LAN Cup
3D.Demich
3rd Place
NPCL #3
3D.Skendel
2nd Place
ESWC Irkutsk 2004
3D.BiT
1st Place
Russian Championship 2004: Izhevsk
3D.franSe
2nd Place
ESWC Nanerezhnie Chelny 2004
3D.franSe
2nd Place
Irkutsk Regional Cup
3D.Drag
3rd Place
Future Sport Tourney #1
3D.Sm0ke
1st Place
Future Sport Tourney #2
3D.creAtiv
1st Place
Permsky Period 2004
3D.Androide
2nd Place
Permsky Period 2004
3D.RoOki.bOy
2nd Place
WCG Khabarovsk 2004
3D.Krusty_Zone
1st Place
WCG Samara 2004
3D.franSe
1st Place
WCG Samara 2004
3D.Gremlin
1st Place
WCG Murmansk 2004
3D.SPRY
1st Place
WCG Tomsk 2004
3D.Alexx
1st Place
WCG Irkutsk 2004
3D.BiT
2nd Place
WCG Irkutsk 2004
3D.Zver
3rd Place
WCG Irkutsk 2004
3D.Drag
1st Place
HastaLaVista LAN Cup in Moscow
3D.Androide
1st Place
WCG Nizhniy Novgorod 2004
3D.RoOki.bOy
1st Place
WCG Moscow 2004
3D.Androide
1st Place
WCG Donetsk 2004
3D.Strelok
1st Place
3D.Androide
1st Place
3D.Alexx
2nd Place
Megadrom LAN Cup in Ekaterinburg
3D.Demich
4th Place
3D.Androide
2nd Place
3D.Androide
3rd Place
Кубок Калашникова 2004
3D.franSe
2nd Place
Чемпионат России 2004: WarCraft III
3D.franSe
4th Place
3D.Phoenix
2nd Place
Korolev ULTRA BW Tourney
3D.creAtiv
3rd Place
Korolev ULTRA BW Tourney
3D.Roler

2005

Place Event Player
2nd Place

3D.freShfly

2nd Place

3D!Clan

2nd Place

3D.Androide

2nd Place

3D.Alex

2nd Place

3D.WhiteRa

2nd Place

3D.Perchik

1st Place

3D.SarenS

2nd Place
3D.Demich
1st Place

3D.Strelok

3rd Place

3D.freShfly

1st Place

3D.White-Ra

2nd Place
3D.Strelok
3rd Place
3D.Enemy
3rd Place
3D.Androide
3rd Place
3D.pipS
1st Place
 a-L|Armanius[3D]
3rd Place
 x4.Alexx[3D]
1st Place
 x4.WeR[3D]
4th Place
 3D.Malish
2nd Place
3D.Strelok
2nd Place
3D.Androide
2nd Place
x4Alex[3D]
2nd Place
3D!Clan
1st Place
Бесконечность LAN Cup
3D.SHeVA
3rd Place
Бесконечность LAN Cup
3D.iNTeGRaL
2nd Place
3D.Demich
2nd Place
3D.WhiteRa + Escape[S2]
1st Place
3D.SheVA
2nd Place
3D.Malish
1st Place
3D.WhiteRa
3rd Place
3D.Blade
1st Place
Киберметель 2005
3D.Malish
2nd Place
Киберметель 2005
3D.Pika
3rd Place
Киберметель 2005
3D.SheVA
1st Place
Open Bomba LAN Cup
3D.kuban
1st Place
3D.Strelok
2nd Place
3D!Clan

2006

Place Event Player
1st Place
Russian Starcup Microtour
3D.u3
1st Place
Gosugamers.net Christmas Tour finals
3D.Strelok
3rd Place
eGTL Tourney
3D.TeCh
1st Place
PGTour ISL Russian Qualification
3D.creAtiv
1st Place
FIFA06 Moscow Open Tournament
3D.Malish
2nd Place
FIFA06 Moscow Open Tournament
3D.Armanius
3rd Place
FIFA06 Moscow Open Tournament
3D.iNTeGRaL
3rd Place
Ukrainian Starcraft League 2005: Grand-Final
3D.White-Ra
3rd Place
Playground.ru Open Tournament
3D.Casper
1st Place
3D!Clan
1st Place
3D.Escape
1st Place
MicrogamerZ Tour #8
3D.Demich
1st Place
Ukrainian Starcraft League: Spring 2006
3D.White-Ra
3rd Place
Ukrainian Starcraft League: Spring 2006
3D.Perchik
3rd Place
Ukrainian Starcraft League: Summer 2006
3D.Topick
3rd Place
3D.White-Ra
2nd Place
3D.MoOnZerG
1st Place
3D.Androide
4th Place
3D.Escape
1st Place
x4.Alexx[3D]
2nd Place
World Game Tour Clan League #12: Division 2
3D!Clan
3rd Place
3D.Androide
2nd Place
3D.Escape
1st Place
3D.Demich
1st Place
3D.moOnZerG
2nd Place
3D.TemujiN
3rd Place
3D.Escape
2nd Place
3D.Demich
3rd Place
3D.Escape
4th Place
3D.u3

2007

Place Event Player
3rd Place
3D!Clan
2nd Place
TheAbyss Winter 2007
3D.Sudden
3rd Place
3D.Notforu
3rd Place
3D.Demich
1st Place
Broodwar MasSacreS League #5
3D!Clan
1st Place
Broodwar.de Clan League #24: Division 3
3D!Clan
2nd Place
3D!Clan
1st Place
3D!Clan
2nd Place
3D!Clan
1st Place
3D!Clan
1st Place
3D.Notforu
2nd Place
3D.Shooncer
2nd Place
3D.Sudden
1st Place
3D.Notforu
1st Place
3D.Notforu
3rd Place
3D.Androide
1st Place
3D.MoOnZerG
3rd Place
3D.Androide
3rd Place
3D.Notforu
2nd Place
3D!Clan
2nd Place
3D.Notforu
1st Place
3D.Notforu
3rd Place
3D.p3
2nd Place
3D!Clan
3rd Place
3D!Clan

2008

Place Event Player
1st Place
3D!Clan
4th Place
3D!Clan
1st Place
3D.Notforu
1st Place
3D.Demich
1st Place
"Eurika 4" LAN Tournament
3D.Leprosy
1st Place
3D.gOgna
3rd Place
3D.Chomsky
1st Place
3D.gOgna + 3D.eXistenZ
1st Place
100TEAM Lan Cup #1
3D.gOgna
2nd Place
100TEAM Lan Cup #1
3D.Notforu
2nd Place
100TEAM Lan Cup #1
3D.Notforu
1st Place
Summer Duet Party LAN Tournament
3D.Notforu + 3D.u3

2009

Place Event Player
3rd Place
3D.Notforu
1st Place
3D.u3
2nd Place
3D.p3
2nd Place
iFU.PallMall[3D]

2010

Place Event Player
2nd Place
3D!Clan
2nd Place
3D.Notforu
3rd Place
3D.u3
2nd Place
3D.u3
2nd Place
3D.u3
4th Place
3D!Clan
2nd Place
3D.Notforu
2nd Place
AllUNION Tournament 3D-Vision
3D.u3
2nd Place
3D.UkraineStar

2011

Place Event Player
2nd Place
3D!Clan
2nd Place
3D!Clan
3rd Place
3D.u3
1st Place
3D!Clan
2nd Place
3D!Clan
2nd Place
3D.Bee
1st Place
3D.Garnath
3rd Place
3D!Clan
1st Place
3D.Bee
3rd Place
3D.Garnath
3rd Place
3D.gOgna
2rd Place
3D!Clan
1st Place
3D.Garnath
2nd Place
3D.Garnath
1st Place
3D!Clan
3rd Place
3D.Demich

2012

Place Event Player
2nd Place
3D!Clan
3rd Place
3D!Clan
2nd Place
Playhem Daily Cup
3D.InHeartBeat
3rd Place
3D!Clan
3rd Place
Playhem Daily Cup #192
3D.Bee
3rd Place
3D!Clan
2nd Place
3D.Noname
3rd Place
3D.Unix
2nd Place
3D.Noname
3rd Place
3D.Noname
3rd Place
Playhem Daily Cup #283
3D.Bee
1st Place
Playhem Daily Cup #289
3D.Noname
1st Place
3D.Bee
3rd Place
3D.Notforu
1st Place
3D.HydraOrc + Starbuck
1st Place
3D.Noname
3rd Place
3D.Noname
2nd Place
3D.Unix
1st Place
3D.Noname
2nd Place
3D.Noname
2nd Place
Playhem Daily Cup #329
3D.Noname
1st Place
3D.Noname
1st Place
Playhem Daily Cup #338
3D.Noname
2nd Place
3D!Clan
3rd Place
3D.My-love
1st Place
Playhem Daily Cup #374
3D.Noname
1st Place
3D.Noname
3rd Place
3D.Roll
4th Place
3D.Roll
3rd Place
3D!Clan
2nd Place
3D.Roll

2013

Place Event Player
2nd Place
Palit JetStream Cup #11
3D.Noname
1st Place
3D.Noname
2nd Place
3D.Noname
2nd Place
Palit JetStream HotS Cup #2
3D.Noname
3rd Place
3D.Noname
3rd Place
Palit JetStream Cup: April Final
3D.Noname
3rd Place
3D.Noname + cSc.Turuk
2nd Place
3D.Noname
2nd Place
3D.Noname
1st Place
3D.Noname
2nd Place
Palit JetStream Cup: June 2013 Finals
3D.Noname
3rd Place
3D.Noname
3rd Place
3D.Noname
3rd Place
ZOTAC HOTS EU Cup #168
3D.Noname
2nd Place
3D.Noname
2nd Place
3D.Noname
3rd Place
3D.Noname
2nd Place
3D.Noname
1st Place
3D.DenFrizer-

2017

Place Event Player
3rd Place
3D.Bee
1st Place
3D.Notforu
1st Place
3D.Notforu
1st Place
3D.Notforu
1st Place
3D.Bee
3rd Place
3D.Notforu
2nd Place
3D.Notforu
3rd Place
3D.Notforu
1st Place
3D.Bee
2nd Place
3D.Fatalimer
3rd Place
3D.Vanya
3rd Place
3D.Notforu
1st Place
3D.Bee
3rd Place
3D.Bee
1st Place
3D!Clan
1st Place
3D.LightWeight

2018

Place Event Player
2nd Place
3D.LightWeight
3rd Place
3D.Vanya
3rd Place
3D.Vanya
3rd Place
3D.Bee
3rd Place
3D.Vanya
1st Place
3D.Bee
3rd Place
3D.LightWeight
1st Place
3D.Bee
3rd Place
3D.Vanya
2nd Place
3D!Clan
3rd Place
3D.LightWeight

Вместе
к победам!

Смотри


Следи

Читай